Тернополянина обдурив шахрай з Азербайджану
11 грудня в пообідній час до тернополянина на проспекті Злуки у Тернополі підійшов невідомий чоловік і попросив телефон, щоб передзвонити. Взявши чуший мобільний, незнайомець втік.
Збитки потерпілий оцінив у 4 тисячі гривень. Він зміг описати крадія. Шахрая затримали наступного дня після злочину. Це уродженець Азербайджану 1974 року народження. Іноземець живе в Україні вже майже 10 років і був неодноразово судимий за майнові злочини.
Його розшукали неподалік від міся злочину Азербайджанець зізнався, що телефон здав у ломбард, а гроші витратив на їжу та алкоголь. Підозрюваному інкримінують статтю 190 частина 1 ККУ – шахрайство.
За матеріалами відділу комунікації поліції Тернопільської області
Останні новини:
- У Горинці на Тернопільщині рятувальники визволили сімох людей із зони підтоплення
- У Тернополі дерево впало на автомобіль
- До уваги водіїв: на півночі Тернопільщини через негоду ускладнено рух
- Ошукали американців на пів мільйона доларів: у Києві кіберполіція ліквідувала масштабний шахрайський кол-центр