У Чорткові розпочали будівництво нового спортивного майданчика, який знаходиться поруч зі стадіоном «Харчовик». Загалом на будівництво готові потрапити 1 млн 952 тис. грн. Про це повідомляє Чортківська міська рада.
Згідно з проєктом, загальна площа майданчику – 38х22 м. Планують розробити декілька секцій: дві баскетбольні, волейбольну, тенісну та футбольну. На разі, уже на заздалегідь підготовленій щебеневій подушці зробили армований пояс, а також забетонували основу.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, завершать споруджувати спортивний майданчик наступного 2020 року.