Чоловіка, який ще влітку зарізав односельчанина можуть засудити до 15-ти років позбавлення волі
Вбивство сталося ще у червні. Чоловіка 1975 року народження, який був весь у крові і не подавав ознак життя, у його помешканні знайшла його мати.
Як встановили поліцейські, вбивство скоїв 25-річний знайомий загиблого, житель села Городниця Гусятинського району. Чоловіки разом випивали, між ними спалахнула сварка, під час якої приятель наніс господарю близько 13-ти ударів у різні частини тіла, після чого ліг спати. А вранці забрав мобільний телефон чоловіка, який був уже мертвим, та гроші і втік.
Слідчі довели причетність до вбивства односельчанина загиблого. Чоловік уже притягувався до відповідальності за самовільне залишення військової частини або місця служби. Підозрюваного затримали, він зізнався у скоєному. Тепер він відповідатиме за двома статтями ККУ – стаття 115 частина 1 та стаття 185 частина 1. Обвинувальний акт скеровано до суду. Молодикові загрожує від семи до п’ятнадцяти років позбавлення волі.
За матеріалами відділу комунікації поліції Тернопільської області
Останні новини:
- Скандал у Тернополі: підозрюваного в розкраданні 44 млн для оборони обрали президентом асоціації боротьби
- Розвідники отримали привітання від Командувача ОК «Захід» напередодні професійного свята
- Тирамісу: покроковий рецепт італійського десерту
- Кіно для настрою: три фільми, що захоплять із першої хвилини