У Тернополі, з 21 листопада, розпочинається електронне обговорення щодо облаштування ділянки вулиць 15 Квітня-Київська «Сквер міст-побратимів». Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
У сквері передбачене облаштування відпочинкової зони для мешканців мікрорайону, лавочок для відпочинку, висадження додаткових зелених насаджень, влаштування велодоріжки та місць для паркування велосипедів, а також інформаційних стендів про співпрацю Тернополя та міст-побратимів. Проте, тернополяни можуть внести корективи в проєкт та запропонувати свій варіант вигляду майбутнього скверу.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, обговорення майбутнього проєкту триватиме впродовж 14 днів. Пропозиції щодо даного скверу тернополяни можуть залишати на порталі «Електронні консультації та опитування» до 5 грудня 2019 року включно.