У Тернополі, ввечері 19 листопада, вдесяте збили обмежувач висоти на Гаївському мості. Нагадаємо, що лише два дні тому, у понеділок вранці, його встановили заново.
Як зазначають в патрульній поліції Тернопільської області, наразі не відомі обставини аварії. Правоохоронцям лише надійшло повідомлення про пошкодження майна. Надалі, за допомогою камер відеоспостереження будуть встановлювати причини ДТП та його винуватця.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, обмежувач встановили для того, щоб на аварійний міст, який зараз ремонтують, не заїжджали машини вище 2,5 м.