Тернопільські волонтери і зоозахисники опублікували фотографії лікаря з Тернопільщини на фоні вбитих ним тварин. Лікар-травматолог з Чорткова Володимир Маковський не приховує від оточуючих своє хобі. Чоловік полюбляє полювати. Жертвами мисливця стають лисиці, кабани. Окрім цього, травматолог з Чорткова дозволяє собі сафарі в Африці, де його першою здобиччю стала антилопа. В мережі уже засудили таку любов до жорстокості.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Сам пан Володимир ще ніяк не прокоментував ситуацію, за нього це зробила його мама.