У Тернополі, 21 листопада о 19:00 год, у концерт-холі «Подоляни» відбудеться Благодійний студентський бал. Усі кошти, які зможуть зібрати на заході, передадуть дитячому онкогематологічному відділенню.
Взяти участь у балі запрошують усіх хто хоче поринути у світ танцю під звуки симфонічного оркестру, насолодитися казковою атмосферою та гарно провести час під час Віденського Балу. На гостей свята чекають благодійні лоти, танцювальні майстер-класи, музичні паузи, фуршет та фотозона.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, організаторами проєкту є: ГО “Українська медична студентська асоціація” (УМСА), Тернопільський національний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського та ГО «Європейська медична студентська асоціація» (EMSA).