13-15 листопада Тернопіль накриє «Кінохвиля»
Наступного тижня Тернопіль накриє “Кінохвиля”. Цьогоріч форум має статус Міжнародного і відбудеться у нашому місті вже вчетверте. Триватиме “Кінохвиля” із 13 до 15 листопада. Окрім перегляду фільмів організатори обіцяють інформаційні панелі, конкурси, премії та інші інтерактивні заходи. Кінопокази та інші події “Кінохвилі” відбуватимуться у двох локаціях – Українському домі “Перемога” та кінотеатрі “Сінема Сіті”.
Останні новини:
- Кілограм психотропів і Telegram-канали: на Тернопільщині ліквідували наркомережу
- Тернопільська облрада об’єднала три заклади позашкільної освіти в один центр
- Кіберполіція Тернопільщини попереджає про шахрайство під час покупок в інтернеті
- У Тернополі через спеку обмежать рух великогабаритного транспорту