На гарячу єврейську лінію «910» звернувся небайдужий житель Волині і повідомив, що під час туристичної прогулянки виявив єврейський надгробок в селі Заліщики Тернопільської області на дні річки Дністер.
За словами чоловіка, він відправився на рибалку на річку Дністер, де на дні і побачив плиту, після чого витягнув її на берег. Також він зазначив, що неподалік в заростях лежить ще одна плита, можливо, теж єврейська.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Чоловік не зміг самостійно забрати плиту і віддати її членам місцевої єврейської громади або в музей, але передав точні координати місця знаходження надгробку.