На Тернопільщині, 1 листопада, патрульні поліції затримали вантажівку, яка перевозила вантаж без відповідних документів,
Як повідомляють патрульні, близько першої години ночі великоваговий транспортний засіб порушив правила дорожнього руху, в результаті чого його зупинили. Під час перевірки вияснили, що 29-річний водій прямує з Польщі до Одеси, але жодних відповідних дозвільних документів на перевезення великогабаритного вантажу. Окрім цього, вага самої вантажівки становила більше ніж 72 000 кг.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
В результаті чого, за правопорушення поліцейські винесли водію постанову.Також, працівники Укртрансбезпеки нарахували порушникові штраф у розмірі 6272 Євро (близько 174 тисяч гривень).