У Тернополі затримали вимагачів, які хотіли «вибити» 70 тисяч доларів неіснуючого боргу
Жертва вимагачів знайомий із одним із них. Раніше чоловіки мали спільний бізнес, але за деякий час припинили співпрацю і почали працювати самостійно. Проте бізнес одного з них розвивався добре, іншого – погано. Тому колишній партнер вирішив «вибити» частину грошей у знайомого.
До справи підключив своїх приятелів. Одного – з Тернополя, іншого – із сусідньої держави. Чоловіки тривалий час телефонували потерпілому і вимагали у нього 70 тисяч доларів неіснуючого боргу, погрожуючи розправою.
Тернополянин погодився заплатити, домовилися про зустріч. Під час передачі частини коштів вимагачів і затримали працівники поліції спільно із Службою безпеки України. Їм інкримінують статтю 189 частина 4 ККУ – вимагання грошей в особливо великих розмірах.
За матеріалами відділу комунікації поліції Тернопільської області
Останні новини:
- Лікарка з Тернопільського перинатального центру “Мати і дитина” Наталія Збрищак дала рекомендації для вагітних
- Тернопільський співак Аркадій Войтюк зіграв на роялі для пасажирів у варшавському аеропорту
- У Львові прощаються зі Степаном Гігою
- У Тернополі жінка викрала велосипед вартістю 15 тисяч гривень з під’їзду багатоповерхівки