Уродженця з Тернопільщини, який став свідком злочинів спецпідрозділу так званого «МДБ ДНР», вивела на підконтрольну українській владі територію. Про це повідомляє прес-служба СБУ.
Контррозвідка СБУ провела спецоперацію, щоб вивести з окупованої території Донеччини колишнього представника так званого «Центру спеціальних операцій МДБ ДНР». Чоловік був готовий залишити ОРДО та передати усю інформацію про злочини угрупування. Адже, він був свідком багатьох злочинів терористів, зокрема незаконного утримання і тортур полонених військовослужбовців Збройних Сил України, а також протиправної діяльності російських спецслужб. За погодження чоловіка передати важливу інформацію про злочини угрупування, його звільнили від подальшої кримінальної відповідальності.
Перегляньте також:
- СБУ і Нацполіція затримали у Рівному рецидивіста, який на замовлення фсб підпалив службовий пікап ЗСУ
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
До слова, «Центр спеціальних операцій МДБ ДНР» був створений спецслужбами РФ і повністю ними контролюється.