Вечір пам’яті: у Тернополі організували мистецький захід в честь Василя Ярмуша
Поет, вірші якого надихають на створення нових шедеврів. Василь Ярмуш – тернопільський митець, який попри те, що помер у молодому віці, залишив по собі багатий поетичний доробок. Він вражає поціновувачів літератури через десятиліття. На його тексти тернопільські композитори пишуть музику, а школярі ставлять вистави, повідомляє Т1 Новини.
У Тернополі організували концерт пам’яті цього відомого поета, прозаїка, громадського і культурного діяча Василя Ярмуша. Ініціаторкою заходу стала його донька Мирослава. Каже, символом цього дня є цифра 8 – адже це безкінечність. Тож на заході гості почули 8 пісень і 8 віршів Василя Ярмуша. Крім того, презентували і книжку автора – “Кіт Мацко”.
“Сьогодні буде презентація ще англомовної версії дитячої збірки “Кіт Мацко”. 50% від її продажу піде для дитини з інвалідністю, а українська версія – 50% іде для дитини-сироти”, – каже донька Мирослава Ярмуш.
Останні новини:
- Ювілейні змагання у Чорткові: ДЮСШ відсвяткувала 60-річчя дитячим футбольним турніром
- Молитва за захисників: у Тернополі провели IV Молитовний сніданок
- Тернопільський художник Петро Мороз: «Всі ті картини, які в мене є, – оце і є всі радості мої!»
- У Тернополі судитимуть водія, який забрав життя двох рятувальників