До співробітників Тернопільського відділу поліції надійшло повідомлення від місцевого підприємця про крадіжку. Чоловік розповів, що вночі з території його фірми невідома особа викрала запчастини до сільгосптехніки. Збитки власник оцінив у 20 тисяч гривень. Оперативно встановити особу, яка причетна до крадіжки, правоохоронцям вдалося завдяки камерам відеоспостереження, встановленим на території.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ