У селі Буданів Теребовлянського району, уже тиждень розшукують слабо зрячу місцеву жительку. Жінка похилого віку, 10 жовтня, вийшла з дому та не повернулася додому. Згодом, її особисті речі знайшли поблизу річки Серет.
Як повідомляють в управлінні ДСНС у Тернопільській області, за час пошуків було обстежено близько 11 км акваторії та дно р. Серет в найглибших місцях, вниз по течії від ймовірного місця зникнення жінки. Додатково провели інформування серед селян та продовжили обстежувати водні акваторії. Проте, на даний момент усе безрезультатно.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Депутати в Микулинцях проголосували за забруднення річки Серет
Станом на 18 жовтня до пошуків долучили рятувальників. Поліцейських та місцевих жителів. Наразі, пошуки тривають.