Пожежа сталсь у селі Нараїв Бережанського району. Там загорілась житлова будівля. Коли прибули рятувальники, вогонь охопив близько 60 метрів квадратних. Бійців ДСНС у складі 4-х чоловік оперативно ліквідували пожежу.
Під час пожежі травмувувалась 76-річна жителька будинку. Ймовірно, жінка отруїлася продуктами горіння. Сільський голова Євген Здебський, що проживає поблизу, швидко зреагував на пожежу. Чоловік до приїзду зайшов у палаючий будинок та врятував жінку, яка вже не могла самостійно вийти, і викликав швидку допомогу. Зараз про жінку піклуються медики.
Перегляньте також:
- У Бережанах відзначили 83-ті роковини з дня смерті Богдана Лепкого
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
Анастасія Квітковська