На Тернопільщині 33-річний велосипедист загинув під колесами автомобіля

Опубліковано:
11 Жовтня, 2019 о 13:43

 Поблизу села Кам’янки Підволочиського району, 10 жовтня, сталося ДТП — автомобіль наїхав на велосипедиста.

Як повідомляють в патрульній поліції, о 22:30 год 48-річний водій, керуючи транспортним засобом Renault Trafic, наїхав на велосипедиста, яки переїжджав дорогу. В результату зіткнення, 33-річний чоловік-велосипедист загинув на місці події. Швидка, яка прибула на місце події, констатувала смерть велосипедиста.



До слова, наразі не відомо усіх деталь аварії.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #аварія, #велесопедист, #велосипедист, #ДТП, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #перехід, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі
Вуличне радіо




Статті
Інтерв'ю
артилерист
11:43, 19 Січня, 2026

Не калібр вирішує, – головний сержант тернопільської 50 ОАБр про справжню силу артилерії

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: