Крадіжка сталась в одному із закладів харчування. Злодій виніс з підсобного приміщення м’ясорубку і ваги.
Спочатку чоловік прийшов і поцупив один з приладів. А згодом повернувся і виніс ще один. Власник оцінив збитки у 14 тисяч гривень. Його зафіксували камери відеоспостереження.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Поліцейські розшукують крадія і звертаються до жителів міста та області: якщо ви впізнали дану особу або знаєте його місцеперебування, – телефонуйте за номерами у Тернополі 27-11-70; 096 54 24 921 або на лінію “102”.