Тернопіль в 1960-ті
В інтернет мережі вдалось знайти два чудові кадри, виконані в Тернополі в 1960-х роках.
На світлинах бачимо відбудоване після Другої світової війни місто. Одне із фото зроблене із номеру нового готелю.
На другій світлині можна впізнати верхівку кафедральногособору Непорочного зачаття Пресвятої Діви Марії. Храм розташований у центральній частині міста, неподалік від замку та славнозвісного ставу, є одним із його символів сучасного міста.
Тетяна Яцечко-Блаженко
Джерело фото: https://www.facebook.com/pg/dniprobooks/photos
Останні новини:
- Заплатив за пальне наперед і залишився ні з чим: шахраї ошукали жителя Чортківщини
- Бойова робота САУ «Богдана»: як українські гармаші нищать ворога на передовій
- У директора Тернопільської обласної філармонії завершується контракт
- У Бережанському замку під час досліджень виявили нові підвальні приміщення