Тернопіль в 1960-ті
- Опубліковано: Тетяна Яцечко-Блаженко
- —
- 2 Жовтня, 2019 о 16:13
24.06.2026
19:16:14
В інтернет мережі вдалось знайти два чудові кадри, виконані в Тернополі в 1960-х роках.
На світлинах бачимо відбудоване після Другої світової війни місто. Одне із фото зроблене із номеру нового готелю.
На другій світлині можна впізнати верхівку кафедральногособору Непорочного зачаття Пресвятої Діви Марії. Храм розташований у центральній частині міста, неподалік від замку та славнозвісного ставу, є одним із його символів сучасного міста.
Тетяна Яцечко-Блаженко


Джерело фото: https://www.facebook.com/pg/dniprobooks/photos
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026