На Тернопільщині, 25 вересня, двоє молодиків, які поверталися на скутерах додому, попали в аварію. Один із хлопців зараз перебуває в реанімаційному відділі.
Як повідомляє поліція, дев’ятнадцятирічний хлопець, разом зі своїм товаришем, повертались додому із сусіднього села, де святкували день народження. Після того як вони випили спиртне, вони сіли без шоломів на скутери та вирушили в дорогу. Те що товариш не їде за ним хлопець помітив за деякий час. Повернувшись назад він побачив, що друг лежить без свідомості поряд зі скутером. Швидка, яка приїхала на місце події, госпіталізувала хлопця до реанімаційного відділення.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ