Станом на 1 серпня цього року у Тернопільській області проживає 1 041 442 особи. Цифра з кожним місяцем зменшується, і все це через природне скорочення та міграцію.
Головне управління статистики у Тернопільській області повідомило, що чисельність населення у січні-липні 2019 року зменшилася на 4 437 осіб. Мешканців стало менше через природнє скорочення (4 531 особа) та міграцію (94 особи). Якщо порівнювати із попереднім, 2018 роком, кількість померлих збільшилася, а кількість новонароджених зменшилася. Також минулого року скорочення населення було меншим.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ