У сусідній з Тернопільщиною області лікарі прийняли пологи у дванадцятирічної дівчинки зі сміттєзвалища (Відео)

Опубліковано:
17 Вересня, 2019 о 22:43

Юна мама із ромської родини й не розуміє ні російської, ні української мови. У Рівненську область до близьких дівчинка приїхала із Закарпаття, повідомляє ТСН.

Після десяти годин пологів юнка народила хлопчика. Вага немовляти — понад три кілограми. Дівчинка разом із мамою, яка стала бабусею у 27 років, мають намір якнайшвидше покинути лікарню. Проте медики дообстежують маля, а поліція розшукує батька хлопчика.



 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #дитина, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #пологи, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі
Вуличне радіо




Статті
Інтерв'ю
"Мої пісні — філософія мого життя": народна артистка Оксана Білозір про сцену, політику і війну
22:20, 19 Грудня, 2025

“Мої пісні — філософія мого життя”: народна артистка Оксана Білозір про сцену, політику і війну

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: