Тернопіль на світлинах 1917 року
В одному із онлайн архівів вдалось виявити цікаві світлини, які були зроблені фотографом у місті Тернопіль в роки Першої світової війни, а саме 1917 року.
Такі фото розкривають минуле, та показують загальну картину, яким колись був обласний центр Тернопільської області.
Тетяна Яцечко-Блаженко
Джерело: https://polona.pl
Останні новини:
- Заплатив за пальне наперед і залишився ні з чим: шахраї ошукали жителя Чортківщини
- Бойова робота САУ «Богдана»: як українські гармаші нищать ворога на передовій
- У директора Тернопільської обласної філармонії завершується контракт
- У Бережанському замку під час досліджень виявили нові підвальні приміщення