Сміття на відкритій території загорілось у селі Кошляки Підволочиського району. Загорання ліквідував черговий караул місцевої пожежної команди. Від вогню врятовано вишку мобільного зв’язку.
Також сміття горіло у селі Старий Збараж Збаразького району. Загорання ліквідовано черговим та резервним караулом 4 державної пожежно-рятувальної частини управління. Для підвозу води залучалося 4 одиниці допоміжної техніки комунгоспу.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ