САД у Тернопільській області дотримався обіцянки перед громадою
Шляховики завершили стелити асфальт на найбільш «вбитій» вантажівками ділянці дороги Т-20-02 Тернопіль-Скалат-Жванець. Її стан напередодні вивів мешканців Гримайлівської та Скалатської громад на пікет.
Роботи стартували 5 вересня. Аби дотримати дану громадам обіцянку у найкоротший термін, працювали і у будні, і у вихідні.
Зруйноване багатотонними самоскидами, які виїжджали з кар’єру, покриття відфрезували. Основу відрізка укріпили, влаштували водовідведення. У суботу, 7 вересня, на ремонтованій ділянці уклали 580 тонн асфальтобетону.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина