Вже 12 вересня в Палаці Україна відбудеться фінальне шоу національного конкурсу краси Міс Україна 2019. В цей день вся країна дізнається ім’я нової власниці дорогоцінні корони, грошового призу та титулу найкрасивішої дівчини країни.
На офіційному сайті конкурсу “Міс Україна” сьогодні були опубліковані фінальні фото учасниць, автором яких є відомий в Україні та за її межами медійний фотограф Вадим Яцун.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Cеред учасниць і тернополянка Мосейко Юлія.
Дівчина навчається у Тернопільському національному технічному університеті ім. Івана Пулюя. У людях цінує вірність, чесність, доброту та почуття гумору. По життю дотримується принципу славнозвісної Коко Шанель: «Догляд за собою має початися з серця, в іншому випадку жодна косметика не допоможе».