На Тернопільщині влада через суд повертає орендовані землі

Опубліковано:
3 Вересня, 2019 о 14:43

У Чорткові повернули землю в державну власність. Ділянки площею 412 га вартістю понад 165 млн грн розташовувалися у 8 сільських радах району.

Як повідомляє прес-служба прокуратури, до суду звернулися місцеві прокурори, які відстоювали інтереси держави. Вони вимагали скасувати рішення Головного управління Дерджгеокадастру в області та угоди які вони укладали про оренду землі.



Суд прийняв схвальне рішення. Таким чином, землю, яку орендували, повернули у власність держави.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #земля, #міська рада, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #оренда, #суд, #тернопіль, #тернопільські новини, #чортків
Коментарі
Вуличне радіо




Статті
Інтерв'ю
Лікар-гінеколог Катерина Бригадир
22:12, 18 Жовтня, 2025

Материнство – це спільна подорож лікаря і пацієнтки, – тернопільська гінекологиня Катерина Бригадир

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: