У Ланівцях жителі міста підгодовують лебедя, який оселився на місцевому ставі. Люди часто приходять щоб не лише подивитися на птаха та зробити з ним світлину, а й принести йому їжі.
Як зазначають мешканці, вони занепокоєні, адже наближається осінь, а що станеться з лебедем не відомо. Де він буде зимувати?
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Перша в Україні Тернопільська міська комісія по отриманню відстрочки вже розглянула 193 заяв з встановлення факту догляду
«Минулого року пізньою осінню всі втішалися появі лелеки в центрі. Якби не Тетяна, була б це його остання осінь. Нетипова поведінка диких тварин та птиць, швидше за все — прохання про допомогу в людей, на жаль», – зазначають люди в коментарях.