Тернополяни біжать за тих хто не може
У Тернополі, 25 серпня, відбудеться забіг «Поважаю воїнів, біжу за героїв України». Таким чином, тернополяни намагаються організувати нову традицію вшанування пам’яті полеглих героїв.
Забіг розпочнеться о 10 ранку від Наставної церкви. Маршрут буде пролягати по тернопільській набережні та аж до тенісних кортів. Організатори залучають усіх охочих долучитися до події, адже вони біжать за тих хто вже ніколи не зможе пробігтися.
До слова, окрім Тернополя такий забіг пройде ще у сімох містах України.
Останні новини:
- Дітям працівників «Тернопільміськгазу» влаштували свято Миколая з казкою «Грінч» і подарунками для військових
- “Прощайте родина, йду боронити країну”: відомий священник з Лановеччини після похорону отримав повістку
- Асоціація жінок України “Дія.Тернопіль” передала сучасне спортивне обладнання для дітей з особливими освітніми потребами
- У бою на Сумщині загинув тернополянин Віталій Барладин