У селі Манаїв Зборівського району, 22 серпня о 1:29 год, у школі виникла пожежа. Полум’я охопило другий поверх та частину горища.
Як повідомляє управління ДСНС у Тернопільській області, пожежу ліквідували: два караули 17-ї ДПРЧ (2 автоцистерни та 8 чол. особового складу), оперативна група Зборівського РВ Управління (в складі 3 осіб) та мобільно-оперативна група Управління ДСНС України у Тернопільській області (в складі 4 осіб). Уже через дві години вогнеборцям вдалося локалізувати пожежу, а о 6:35 горіння було повністю ліквідоване.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Збільшення випадків підпалів військових автівок в Україні: ворог полює за “картинкою”
Загалом, полум’я знищило покриття школи, меблі та шкільний інвентар на площі 600 мкВ, також пошкоджено стіни та стеля другого поверху будівлі на площі 250 мкВ. Розглядають декілька причин пожежі, а саме: підпал та порушення правил пожежної безпеки.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2019/08/22/a6eaac41d13bef127924f1d267269e84.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2019/08/22/f331d208e6493baa565a8fdb761390ee.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2019/08/22/e88dda4489fa1da70f60069b7f509f7b.jpg)
До слова, в школі навчалося 35 дітей. З першого вересня, учнів переведуть у найближчий навчальний заклад, який знаходиться в с. Перепельники, що на відстані 8 км від с. Манаїв.