За результатами досліджень інфекційної захворюваності, яке проводять працівники Тернопільського обласного лабораторного центру МОЗ України, 8 серпня на Тернопільщині зафіксували 34 випадки інфекційних захворювань. Найбільше було покусів тваринами – 11 випадків та гастроентероколіту – 8 випадків.
Також у жителів області 8 серпня медики зареєстрували 3 випадки мікроспорії, по 2 випадки хвороби Лайма та туберкульозу, по одному випадку ентеровірусної інфекції, кору, сальмонельозу, вітряної віспи, кашлюку та ГРВІ, – повідомляють у лабораторному центрі.
Перегляньте також:
- «Героїчні професії. Янголи війни»: у Тернополі погасили марку, яку присвятили медикам
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
Катерина Богуславська