12 серпня частина Тернополя залишиться без води
12 серпня частина Тернополя залишиться без води. Послугу тимчасово призупинять через проведення планових ремонтних робіт на водопровідній мережі.
Зокрема, з 9.00 до 17.00 години припинять подавати холодну воду у житлові будинки № 3,5,7,9,11,15,19,21,25 по вул. Коновальця. Мешканцям житлових будинків № 31-58 по вул. Галицькій та вул. Над Яром воду подаватимуть з пониженим тиском. КП “Тернопільводоканал” просить запастися водою на вказаний термін і вибачити за тимчасові незручності.
Катерина Богуславська
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина