У Тернополі розпочалася реєстрація на традиційну спортивну дію «Тернопільська Озеряна – 2019», яке відбудеться 4 вересня. Цей легкоатлетичний пробіг присвячений Дню фізичної культури і спорту.
До участі у змаганнях запрошують любителів спорту із всіх куточків України віком від 18-ти років. Переможців визначатимуть окремо серед жінок і чоловіків у 10-ти вікових категоріях.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, цьогорічний призовий фонд «Тернопільської Озеряни – 2019» складає 2200 у.о., який розіграють переможці та призери в абсолюті серед чоловіків та жінок.