У Чорткові невідомі зламали, а потім обікрали туристичну скриню. Вона розташована на пішохідній алеї неподалік костелу. Це зафіксувала камера відеоспостереження Чортківської міської ради, котра розміщена якраз над скринею. Тепер просять мешканців міста допомогти впізнати та розшукати зловмисників.
Варто зауважити, що злодії викрали всі іноземні гроші, залишивши лише дрібні українські.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Нагадаємо, скриню встановили напередодні святкування Дня міста минулого року. Вона є цікавою туристичною родзинкою, адже по купюрах та монетах, які туди кидали, згодом можна було би визначити, з яких країн у Чорткові побували туристи.