Ранковим Тернополем пройшовся гурт людей у шотландському одязі (Відео)
Люди у традиційному убранні шотландців під звуки волинки пройшлись центральною вулицею Тернополя – Сагайдачного.
Незвичайну ходу із декількох десятків людей у суботу, 3 серпня зафіксував на камеру Роман Задорожний. На відео можна побачити, що декілька осіб з гурту одягнуті в кілти. Святкова група попрямувала у бік катедрального собору.
Останні новини:
- Ще 39 Героям присвоєно звання «Почесний громадянин Тернопільської області» посмертно
- У Тернополі в обласній раді новий депутат Петро Васько
- З липня в Тернополі встановлено нові тарифи на воду для населення
- Кредити на мільярди та суперечки з Кабміном: як Київ готується до наступного опалювального сезону