Жителю Кременця Борису Литвиненку протягом короткої суботньої прогулянки лісом неабияк пощастило. Йому вдалося зібрати чимало білих грибів. Фото “улову” він похвалився на своїй сторінці у Фейсбуці й у спільноті “Типовий Кременець”.
“Як вважаєте, де найбільше білих грибів ? Десь в Карпатах, може в Стіжку, Антонівцях? Ні – в нашому Кременці. Навіщо їхати далеко? Результат півторагодинної ранкової прогулянки лісом 27.07.2019 – 7 кілограм білих грибів. Сказати, що отримав задоволення – нічого не сказати”, — пише Борис Литвиненко.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ