Сьогоднішня знахідка стосується міста Тернопіль часів Першої світової війни. До уваги наших читачів цікаве фото, зроблене професійним фотографом в 1916 році на одній із центральних вулиць. На фото можна побачити цікаву архітектуру будівель міста.
Знайдене фото зберігається в німецькому музеї LeMO (Lebendiges Museum Online). Цей музей дає мультимедійний огляд німецької історії з 1871 р до теперішнього часу.
Перегляньте також:
- У Тернополі встановлять меморіальну таблицю легендарному командиру Сергію Королю
- Кременеччина плаче: на війні загинув 36-річний солдат Юрій Бончучний
Нижче подаємо посилання на сторінку музею, де можна спробувати он-лайн на німецькій та англійській мові пошукати інші фото із Тернопільщини, а також документи, які стосуються регіону.
Тетяна Яцечко-Блаженко
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/07/27/ec3da13fbd4eecd8cb6c3e13ca855bf1.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/07/27/b422eb4491b16da8cac97c993fcd271c.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/07/27/92b0c09b5e2b704024bf354fe67a6346.jpg)
Джерело фото: https://www.dhm.de