Квартирант виніс майна на 19 тисяч гривень
До тернопільських правоохоронців звернувся житель Житомира. Чоловік повідомив, що з квартири, яку їм з сестрою в Тернополі залишили батьки, квартирант виніс майно.
Квартирант – житель Івано-Франківської області. Домовились, що чоловік користується однією кімнатою, іншу власники замкнули. Наприкінці липня квартирант повідомив, що буде з’їжджати, тому господар приїхав з Житомира, щоб забрати ключі.
Двері кімнати, куди кратиран не мав заходити, були відімкнені. Та франківчанин став переконувати, що про все домовився з господинею. Не мавши змоги одразу зателефонувати до жінки, господар попросив квартиранта зачекати до наступного дня. Однак, коли вранці квартирант зник.
Коли ж приїхала сестра, виявилось, що жодного дозволу на користування іншою кімнатою вона не давала, а з помешкання зникли картини, кришталевий посуд та інші побутові речі. Вартість викраденого – майже 19 тисяч гривень.
Поліцейські встановили особу крадія, його розшукують.
За матеріалами відділу комунікації поліції Тернопільської області
Останні новини:
- Сергій Нaдaл нa фронті вручив відзнaки воїнaм 44-ї aртилерійської бригaди з нaгоди річниці її створення
- Уряд розширює програму “єВідновлення”: хто може отримати до 2 мільйонів гривень
- Тернопільські кіберспортсмени показали високий результат на всеукраїнському чемпіонаті
- Офіційно підтверджено загибель воїна з Тернопільщини Ігоря Мельника