У Кременцях, шахрайки, які продавали дешевий мед, обікрали 80-річну жінку.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Як розповідають в поліції, до оселі пенсіонерки крадії потрапили коли намагалися продати мед. Допоки одна із жінок заговорювала пенсіонерці зуби, то інша ж – нишпорила у хаті. У кухні похилої жінки шахрайка знайшла 5 тис. грн, які забрали собі.
Зникнення грошей пенсіонерка помітила через кілька годин після візиту продавчинь меду. Як потім розповіла потерпіла, з жінками був маленький хлопчик. Правоохоронці припускають, що це можуть бути гастролерки з інших областей.
До слова, поліцейські застерігають не впускали до хати незнайомців, які називаються продавцями меду, пір’я чи іншого дріб’язку – найпевніше це крадії.