Три роки боротьби Кривоуса Юрія , за підтримки Громадського руху, за своє право користуватись земельною ділянкою, мала шанс бути похованою у Тернопільському обласному апеляційному суді стараннями колегії суддів: Ткач, Ходоровського і Бершадськоі.
І коли нам здалось, що далі законного шляху вирішення цього спору немає, ми отримуємо Ухвалу Верховного Суду про те, що відкрите касаційне провадження у цій справі і витребувана справа у суді першої інстанції, що доводить, що колегія суддів Апеляційного суду прийняла Рішення з масовими порушеннями, перекваліфікувавши справу у малозначну, закривши судове засідання від громадськості і заборонивши її оскаржити.
Перегляньте також:
- Де купити велосипед у Тернополі: поради мешканцям міста
- У Тернополі обговорили епідситуацію та виконання медичних програм громади
Поки рано робити прогнози, проте, рухаємось далі і очікуємо рішення Вищої ради правосуддя, в яку від імені Громадського руху ми спрямували скаргу на колегію суддів, яка прийняла рішення поза межею здорового глузду.
Далі буде.
