Містяни й гості з різних куточків України та країн світу на третьому Міжнародному фестивалі гончарів у Тернополі творили красу із глини, «приймали» глиняну ванну, ліпили «Трипільську бабу» та освіжалися напоями від «Опілля».
Зануритися на декілька днів у красу найдавнішого виду народного мистецтва – гончарство могли тернополяни та приїжджі в місцевому парку ім. Т. Шевченка. На цьогорічний фестиваль «Не святі горшки ліплять» приїхали майстри-гончарі з Польщі, Білорусі, Угорщини, Румунії, які під час майстер-класів навчали охочих перетворювати глину на посуд та оригінальні сувеніри. Окрім цього відвідувачі дійства могли не тільки відчути глину на дотик, але й пройти бойове хрещення в незвичайній глиняні ванні.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Вподобала та підтримала продукцією масштабний гончарський фестиваль і тернопільська корпорація «Опілля». Як поділився директор з маркетингу корпорації Володимир Гомівка, варті поваги організатори заходу, бо дбають про зміцнення на Тернопіллі мистецтва гончарства, на яке впродовж тисячоліть не минає мода.
— Такий непересічний фестиваль – вагомий для міста. Саме тут упродовж чотирьох днів люди можуть побачити, почути і відчути, наскільки піддатливою і, водночас, непробивною може бути глина. Як в умілих руках з цього матеріалу можна виліпити будь-яку форму. Ось перед вами пластична порода, а через короткий час – це вже трипільський посуд чи волинські сиваки… Тут на гончарних виробах неповторної краси відбився багаторічний досвід майстрів своєї справи, яких – за честь приймати в Тернополі. Сподіваюся, наша продукція смакувала шанованим гончарям?! — зазначив Володимир Гомівка.
Директор з маркетингу додав, що тернопільський парк Шевченка ще ніколи не був настільки миловидним, як виглядає тепер під час фестивалю гончарів «Не святі горшки ліплять».
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/07/23/5f0956de0ddb72ed29546eba4de3b1c3.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/07/23/dd957a2c7030b9aad66a295867c228f4.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/07/23/d65347d1345c4280e46a99cc5e402d4c.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/07/23/05deb84fdfea375a8a2514a567cb3e36.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/07/23/6093cd882ce1dd95f7ccb6e4abf97ad0.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/07/23/a4713ad134c5a8020a11dcacbe4bc614.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/07/23/81dea5d7e39f0f5dfb6f3577b81a6d3c.jpg)