Зранку, 19 липня, до Тернопільського відділу поліції надійшло анонімне повідомлення про замінування залізничного вокзалу та можливий вибух.

Як згодом зазначають в поліції, співробітники кінологічного, вибухотехнічного відділів обстежили приміщення вокзалу та прилеглі території. Під час обшуків, задля безпеки, з приміщення було евакуйовано понад триста громадян. Після того як не було виявлено вибухонебезпечні предмети роботу залізниці відновили.

До слова, поліцейські встановлюють особу зловмисника, від якого надійшло хибне повідомлення. За неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності передбачено покарання у вигляді штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #вибухівка, #ГУНП, #залізничний вокзал, #тернопіль
Статті
Інтерв'ю
50 бригада
11:51, 4 Червня, 2026

Історія військового Віталія з тернопільської бригади, який знищив ворожу точку запуску БпЛА

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: