З 16 липня урочиста реєстрація шлюбів буде проводиться на масиві Дружба за адресою вул. Мазепи, 1. Двері під вивіскою “Офіс щастя – мрії здійснюються тут!” прийняли перших охочих офіційно поєднати свої долі. Першими пройшлись по білому килиму та засвідчили свою вірність одне одному пара людей золотого віку та молода пара. Тут відбуватиметься урочиста частина, але усі документи потрібно подавати далі за адресою Грушевського, 8.
Без урочистостей шлюб можна зареєструвати також на Грушевського, 8 у каб. 116, під вивіскою “Open space”.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Урочиста реєстрація шлюбів також ще тиждень проводитиметься у ПК “Березіль”, повідомила працівницяТернопільського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/07/17/558f02a1227a2c27b6793df911b6ba07.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/07/17/125f576e22e599f040807281a541f136.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/07/17/5d318b72b3dae15e9ab92598a0cd3e74.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/07/17/4d876e5124241e3c727a87308a8e50b6.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/07/17/4f0c9ac4252bb3543ba42dff4a31ce54.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/07/17/7e51e5f85a5790fa18da6f19674aa549.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/07/17/e0a9d41272b6c226721feb9ed0b83e77.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/07/17/20863182b7363ddb4b5eb32d3b86014d.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/07/17/d3f69ff8463d792bcd172e4c1fb69db3.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/07/17/1b7332b217c758171e855de23812c490.jpg)
Фото: КП “Кінодністер”