З тернопільських аптек зникнуть ліки від болю
Щоправда, йдеться лише про одну серію спазмолітиків. Мова йде про лікарський засіб “Диспорт”, 500 ОД, серії N25389, виробництва “Іпсен Біофарм Лімітед”, Великобританія, з маркуванням турецькою мовою.
Рішення відомство прийняло у середу, 3 липня. У розпорядженні йдеться про те, що серію препарату заборонили через те, що ліки виробили для ринку Туреччини і вони офіційно не ввозилися на територію України.
Довідка: “Диспорт” призначають для симптоматичного лікування фокальної спастичності: верхніх кінцівок у дорослих; нижніх кінцівок у дорослих з ураженням гомілковостопного суглоба після перенесеного інсульту або травматичного ушкодження головного мозку; динамічної еквінусної деформації стопи у дітей віком від 2 років з церебральним паралічем, терапію проводять в спеціалізованих лікувальних закладах.
Останні новини:
- Бізнесмена з Бучача, який напав на представників ТЦК біля Теребовлі, звільнили під заставу
- На Тернопільщині чоловік поранив ножем поліцейського під час перевірки документів
- Біля Тернополя в геріатричному пансіонаті знайшли мишей і тарганів
- Засуджені за держзраду брати з Тернопільщини хочуть виїхати до росії