Чергова ротація військовослужбовців. На службу до Луганської області вирушили бійці Тернопільського зонального відділу військової служби правопорядку. Провести та побажати щасливої дороги прийшли рідні, волонтери та священнослужителі.
Священник освячує бійців та бажає їм легкої служби. 14 військовослужбовців Тернопільського зонального відділу військової служби правопорядку вирушають на Схід.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
“У зв’язку з тим, що їду не вперше, то вже знаю, які завдання поставлені. Ти знаєш, які функції ти повинен виконувати. Звичайно присутній страх, бо ти розумієш, куди їдеш”, каже офіцер, психолог Тернопільського зонального відділу військової служби правопорядку Юлія Євстратова.
Представниці Тернопільського осередку “Асоціація жінок України “Дія” неодноразово приходять, щоб підтримати військовослужбовців. Цього разу вони їм передали солодощі. Розповідають, що ця ротація для них особлива.