Медаль «1030 років хрещення Руси-України» кандидату у народні депутати від Тернополя Тарасу Серетному днями вручив настоятель храму святих благовірних князів Бориса, Гліба обласний благочинний прот. Борис Солтис.
– Щиро вдячний духовенству Православної церкви України за високе пошанування мого скромного внеску у волонтерському русі. Ця нагорода спонукатиме мене і надалі брати активну участь у допомозі нашим бійцям на Сході, які захищають українську незалежність. Коли у країні війна, то воює не лише армія, а й весь народ. Воює не лише зброя, а й український дух, якого не здолати. Ми обов’язково переможемо, – впевнений кандидат у народні депутати.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Доречно зазначити, що це вже не перша висока відзнака Тараса Серетного. Він також нагороджений медаллю «За жертовність і любов до України», подяками та грамотами за активну громадянську позицію та особистий внесок у наданні волонтерської допомоги українським воїнам на сході України.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/07/12/8c1ac67a28c79448a4d58f6b2cf3761e.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/07/12/fa332e96cb72f4f954213abf7503ba67.jpg)