Лариса Римар та група її підтримки виступили з ініціативою проведення велопробігу з метою популяризацією здорового способу життя та привернення уваги громадськості і влади до важливих для тернополян тем, зокрема, збереження перлин нашого міста – Тернопільського ставу та річки Серет. Акція пройде під гаслом “Подбаймо про Тернопільський став!”.
Усіх бажаючих взяти участь в акції запрошують 12 липня о 16 годині на набережну Тернопільського ставу (причал №1).
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/07/10/55c85c2ed061e67b8c42ff96b2f00ac2.jpg)
За словами Лариси Римар, кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №163, яка висунута політичною партією “Громадянська позиція”, проблема Тернопільського ставу не вирішується уже понад пів століття, а це загрожує Тернополю екологічною катастрофою. «Як народний депутат невідкладно підніматиму питання виділення державних коштів для очищення водойми, а також докладу усіх зусиль, щоб врятувати нашу водну перлину», – заявила Лариса Римар.