Тернополяни скаржаться, що у парку «Топільче» неможливо гуляти через жахливий сморід, який іде від води. Вода там насичено-зеленого кольору, вкрита зеленою плівкою, застояна. Люди кажуть, хотіли б проводити час у цьому парку, але зараз це нереально.
«Я живу неподалік цього парку, я в декреті, маю дворічного синочка і ми раніше щодня гуляли у «Топільче», бо хочеться утікати подалі від будинків і шумних доріг. Та зараз тут неможливо дихати, запах від води настільки неприємний, що з тією коляскою хочеться чимдуж бігти подалі і шукати чистішого повітря. З тим неодмінно треба щось робити, адже таких мам з дітьми як я – тут безліч кожного дня, тут зранку до вечора проводять час люди літнього віку, тут проходять жителі міста ідучи на роботу, і вкінці-кінців, ми тернополяни, маємо право на належні умови життя і хочемо, щоб їх нам забезпечили ті, хто за це відповідає. Вимагаю, щоб цю проблему у місті вирішили», – розповідає тернополянка Галина.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/07/05/d189bc901205ac05f57d76bf587118f0.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/07/05/58a10596a4b3db5c1d74db84287087c9.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/07/05/f530a4eef9c986511ef26426861bd87b.jpg)
Фото: Катерина Богуславська