У КП «Тернопільводоканалі» поповнення: закупили дві нові автівки
Нові автомобілі для «Тернопільводоканалу». Відтепер працювати аварійно-диспетчерській службі буде набагато комфортніше. Сьогодні вони отримали два новеньких авто. За які кошти їх придбали і як вони працюватимуть, дивіться у сюжеті Т1 Новини.
На подвір’ї “Тернопільводоканалу” сьогодні людно. Священики освячують нові автомобілі аварійно-диспетчерської служби. Нова техніка для водоканалу – нагальна потреба.
– Закуплено за кошти інвестиційної програми дві машини для аварійно-диспетчерського відділу. Машини є сучасні, вони не потребують великих затрат палива. А це є важливо, ба машини працюють в цілодобовому режимі, – каже керівник КП “Тернопільводоканал” Володимир Кузьма.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина